Deski warstwowe wykończone

Deski warstwowe wykończone to elementy podłogi drewnianej o fabrycznie wykończonej warstwie wierzchniej. Jest to produkt gotowy do przyklejenia, a podłoga może być użytkowana od razu po położeniu. Deski warstwowe montuje się na pióro-wpust za pomocą dwuskładnikowego kleju poliuretanowego na wylewce betonowej, anhydrytowej lub płytach OSB.

Deski warstwowe składają się z dwóch warstw. Warstwa wierzchnia (użytkowa) to lity element, naturalne drewno. Grubość warstwy wierzchniej ma 4 lub 6 mm (w zależności od producenta). Pozwala to na częste odnawianie podłogi (cyklinowanie).

Dolna warstwa desek warstwowych to lamelki wykonane z twardego drewna liściastego (dębu lub jesionu).

Obie warstwy połączone są w sposób poprzeczny, co zapewnia stabilizację podłogi, uniemożliwia jej wypaczanie oraz rozsychanie. Dzięki swej strukturze deski warstwowe eliminują efekt rezonansu i nadają się na ogrzewanie podłogowe.

Deski warstwowe są cenione za naturalny wygląd oraz to, że są ciepłe i miłe w dotyku.

Deski warstwowe montuje się na pióro-wpust za pomocą dwuskładnikowego kleju poliuretanowego na wylewce betonowej, anhydrytowej lub płytach OSB.

Deski warstwowe wykończone dostępne są w różnych opcjach wykończenia warstwy wierzchniej, w różnych kolorach i klasach. Klasy drewna charakteryzują jego wygląd, jednolitość barwy oraz usłojenie.

Nasza Firma w swojej ofercie posiada deski warstwowe wykończone najlepszych polskich producentów producentów: Fertig Deska, FinishDeska, DLH.